Internetowa Platforma Specjalistyczno-Doradcza dla nauczycieli, uczniów i rodziców

W ramach  Programu wsparcia psychologiczno-pedagogicznego, ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki, powstała Internetowa Platforma Specjalistyczno-Doradcza dla nauczycieli, uczniów i rodziców  dostępna na stronie https://pwpp.uksw.edu.pl/.

Materiały zamieszczone na platformie kierowane są do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i  ponadpodstawowych, wychowanków młodzieżowych ośrodków wychowawczych i  młodzieżowych ośrodków socjoterapii, nauczycieli, dyrektorów szkół, rodziców oraz specjalistów (m.in. pedagogów, psychologów, terapeutów).

Platforma stanowi źródło wiedzy teoretycznej i przykładów praktycznych, przydatnych przy redukcji negatywnych skutków sytuacji problemowych w oświacie. Gwarantuje nieograniczony w czasie i miejscu dostęp do konsultacji i materiałów dydaktycznych oraz badawczych. Wszystkie szkolenia i konsultacje w ramach poradnictwa są bezpłatne i w formie online. Poprzez platformę można zapisywać się na dyżury do specjalistów oraz na szkolenia, których oferta będzie systematycznie uzupełniana.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *