Uczniowie

Ośrodki Środowiskowej Opieki Psychologicznej
dla Dzieci i Młodzieży

Szanowni Państwo,

w imieniu pana Adama Krawca, dyrektora Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, przesyłam w załączeniu wykaz placówek realizujących świadczenia w zakresie opieki psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży, w których od 1 kwietnia psychologowie i psychiatrzy świadczą pomoc dzieciom i młodzieży z różnymi problemami psychicznymi. Chodzi szczególnie o takie, które nasiliły się m.in. w związku z trwającą od ponad roku pandemią i ograniczeniem kontaktów społecznych. Główne założenia opieki środowiskowej to wsparcie w domu pacjenta, współpraca z rodziną i hospitalizacja tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Z pomocy mogą korzystać dzieci poniżej 7. r. ż., dzieci i młodzież szkolna oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych do ukończenia 21 lat.

 

Z poważaniem,

Tomasz Michlewicz
Departament Edukacji i Sportu
ul. Augustyńskiego 2, 80-819 Gdańsk

tel. 58 32 68 420, faks 58 32 68 854


Pomocne przed maturą

„Repetytorium Maturzysty” – pomoc w utrwaleniu materiału przed maturąWirtualne Dni Otwarte
i oferty wyższych uczelni

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów na studia na Drzwi Otwarte online AWFiS w Gdańsku, które odbędą się 21.04.2021 r. o godz. 10.00 na stronie internetowej www.awf.gda.pl

Polecamy i zachęcamy do publikacji ogłoszenia.

 

Ramowy program na stronie internetowej:
Z poważaniem
Rzecznik prasowy AWFiS w Gdańsku
Specjalista ds. promocji

mgr Mikołaj Polak


Szanowni Państwo,
W związku z prowadzonym przez Ministra Sprawiedliwości nadzorem nad Szkołą Wyższą Wymiaru Sprawiedliwości (działającą dotychczas pod nazwą Wyższa Szkoła Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie), uprzejmie informujemy, że szkoła uzyskała uprawnienia do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich na kierunku prawo i od 1 października 2021 roku rozpoczyna kształcenie na stacjonarnych, nieodpłatnych studiach prawniczych o profilu praktycznym, prowadzonych w Warszawie.
Studia na SWWS oferują studentom m.in.: autorski program, uwzględniający możliwość wyboru jednej z trzech ścieżek zawodowych (sądowo-prokuratorskiej, prawniczych zawodów regulowanych, konsularno-legislacyjnej), indywidualnych opiekunów naukowych, naukę prawniczych języków obcych, praktyki i staże, stypendia naukowe i socjalne, akademik oraz dostęp do podręczników online.
Liczymy, że wśród uczniów Państwa Szkoły znajdą się osoby zainteresowane podjęciem bezpłatnych, stacjonarnych studiów prawniczych w Warszawie. W związku z tym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie uczniom informacji o uruchamianych przez SWWS studiach (np. poprzez umieszczenie na Państwa stronie internetowej i w mediach społecznościowych). Prosimy również o bezpośrednie przesłanie niniejszej wiadomości wraz z załączoną ulotką promocyjną oraz plakatem (np. za pośrednictwem Librusa) do uczniów i ich rodziców.

W przypadku pytań lub chęci uzyskania dodatkowych materiałów prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Organizacji Kształcenia Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości, pod numerami telefonu: 22 602 44 18, 22 602 44 19, 22 602 44 31 lub mailowo: rekrutacja.studia@swws.edu.pl. Szczegółowe informacje dotyczące studiów i rekrutacji zostały zamieszczone na stronie www.swws.edu.pl oraz na profilu https://www.facebook.com/prawoswws.

Z wyrazami szacunku,
Wydział ds. Edukacji Prawnej
Departament Strategii i Funduszy Europejskich

Dzień dobry,

zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów Państwa Szkoły na Dni Otwarte Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na stronie www.dniotwarte.gumed.edu.pl w dniach 12-18 kwietnia pojawią się materiały filmowe, które pozwolą na poznanie oferty GUMed i pomogą wybrać wymarzony kierunek. Wezmą w nich udział studenci, absolwenci i pracownicy Uczelni, którzy opowiedzą o rekrutacji, studiowaniu i perspektywach, jakie mają absolwenci poszczególnych kierunków. Zapewniamy mnóstwo inspiracji i przydatnych informacji. Zapraszamy na GUMed i na https://www.facebook.com/events/279849556935910!


Szanowni Państwo,

 

mamy przyjemność zaprosić Państwa społeczność szkolną na ważne uczelniane wydarzenie – Dzień Otwarty Uniwersytetu Gdańskiego, który w tym roku odbędzie się w formule online 13 kwietnia o godzinie 16:00. 

Transmisja będzie emitowana:

W załączeniu przesyłamy zaproszenie JM Rektora UG opisujące inicjatywę, a także plakat promujący wydarzenie. Serdecznie zapraszamy do udziału i jednocześnie zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o wydarzeniu wśród uczniów i nauczycieli Państwa szkoły.

 

Z poważaniem

Zespół Promocji Uniwersytetu Gdańskiego

Dzień Otwarty UG online – plakat

ZAPROSZENIE REKTORA Dzień Otwarty – skan pisma

Folder rekrutacyjny Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego 2021/2022


Szanowni Państwo,
w tym roku Instytut Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w
Słupsku organizuje pierwsze Dni Otwarte IPiA w formie zdalnej. Zwracam
się z uprzejmą prośbą o poinformowanie Uczniów Państwa Szkoły,
zainteresowanych studiowaniem prawa bądź administracji, o naszej nowej
inicjatywie. Wszelkie szczegóły (w tym formularz rejestracyjny)
znajdują się na stronie:
Podaję także link do rejestracji:
Łączę wyrazy szacunku
prof. dr hab. Przemysław Dąbrowski
Zastępca Dyrektora ds. Nauki
Instytut Prawa i Administracji
Akademia Pomorska w Słupsku
tel.: 533 348 350

 


Szanowni Państwo,

W dniu 23.04.2021 roku od godziny 9:00 zapraszamy Państwa serdecznie wraz z uczniami na dzień otwarty Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

W programie:

– transmisja live z prezentacją oferty edukacyjnej i wypowiedziami studentów,

– ciekawe wykłady tematyczne na które obowiązywały będą wcześniejsze zapisy,

– wirtualne zwiedzanie laboratoriów

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku Uniwersytetu Morskiego w Gdyni oraz stronie internetowej www.umg.edu.pl

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie informacji wśród uczniów oraz nauczycieli Państwa szkoły.

Z wyrazami szacunku,

Turosińska Małgorzata


 Opis nowego kierunku na UKW


Z ogromną radością pragniemy zaprosić Uczniów szkoły i Nauczycieli do udziału w tegorocznej edycji Dnia Otwartego Politechniki Koszalińskiej, która – wyjątkowo w formule online – odbędzie się
25 marca 2021 roku, w godz. 10.00-12.00, na profilu Facebook Politechnika Koszalińska Oficjalne Konto. Prosimy o udostępnienie plakatu i harmonogramu wydarzenia na FB Państwa szkoły.
Link do strony: https://www.facebook.com/events/3956040377809008

Szanowni Państwo,
już 19 marca 2021 r. (piątek) zapraszamy na Wirtualny Dzień Otwarty na naszym Wydziale, który skierowany jest przede wszystkim do maturzystów, rodziców i nauczycieli, ale również uczniów młodszych klas liceów i techników.
W tym dniu Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej przygotował otwarte wykłady, warsztaty oraz konkursy z nagrodami!
Harmonogram wydarzeń na WZiE PG: LINK
Wizytówka Wydziału: LINK
Film o Wydziale: LINK
Więcej informacji o całym wydarzeniu: wirtualna.pg.edu.pl
W załączeniu również harmonogram w wersji PDF.
Bardzo proszę o przekazanie informacji uczniom.
mgr Dominika Tabasz
Referent administracyjny Biura Promocji i Organizacji WZiE
Administracja Wydziału Zarządzania i Ekonomii
T +48 58 348 64 38 , M +48 505 523 500

Dzień dobry!
z radością informuję, że SSW nie rezygnuje w tym roku z otwarcia drzwi uczelni dla uczniów.
Serdecznie zapraszam Państwa uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w wydarzeniu Dni Otwartych SSW Online! 
Wydarzenie trwa od 9.03. do 7.04. Program i harmonogram wykładów i webinariów online znajdą Państwo na:
Mam nadzieję, że mogę liczyć na Państwa obecność w wydarzeniu. W szczególności zapraszam klasy maturalne, ale oczywiście młodsze klasy również mogą wziąć udział – może zaszczepimy im pomysł na przyszłość już dziś.
Aby zgłosić klasy, ze względów organizacyjnych w odpowiedzi na tego maila uprzejmie proszę o następujące informacje: jakie to klasy (II-IV, profile), ilość uczniów, wybrane wykłady i webinaria. Oczywiście można zapisać się na wszystkie .
Zgłoszenia przyjmuję do 12.03.
Również będę niezmiernie wdzięczna za rozpowszechnienie tej informacji wśród Państwa uczniów różnymi kanałami szkoły
i social media.
Niecierpliwie czekam na odpowiedź! 🙂
Z wyrazami szacunku
Magdalena Skwierawska
Specjalista ds. marketingu
Sopocka Szkoła Wyższa Filia w Chojnicach
ul. Młodzieżowa 44, 89-600 Chojnice