Sukcesy naszych uczniów

Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów. Dobrze jest patrzeć, jak owoce przynosi trud, czas i zaangażowanie młodych ludzi.

I tak Maciej Bieliński (3e) zakwalifikował się do II. etapu Olimpiady Biologicznej a Lucienne Mizyk (3a) do II. etapu Olimpiady Języka Niemieckiego. Kolejne etapy olimpiad odbędą się w styczniu (OJN) i lutym (OB). Trzymamy za Was kciuki!

Dobrą znajomością tematyki filmowej popisali się  Szymon Krenski i Mikołaj Pęski (3b), którzy zakwalifikowali się do II. etapu Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej.

.

 

Uczennice klasy 3b – Amelia Jaremyn i Kornelia Łangowska  – 9 grudnia wezmą udział w finale konkursu „Quiz wiedzy o Niemczech –Wer weiß?” organizowanego przez Centrum Herdera oraz Instytut Goethego.

Pragniemy również poinformować o sukcesie drużyn w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców, którzy wywalczyli II. miejsce w województwie podczas zawodów organizowanych w ramach Licealiady.

Skład zespołu dziewcząt: Kornelia  Łacka, Agata Knitter, Wiktoria Czerwionka, Nadia Ebertowska, Kinga Kloskowska, Anastazja Kozłowska, Kornelia Łangowska, Lidia Łangowska, Zuzanna Niesiołowska, Zuzanna Wera, Agnieszka Widera, Roksana Zielińska.

Skład zespołu chłopców: Szymon Bieliński, Burchardt Ksawery, Karol Hinc, Jakub Moskal, Piotr Nasiek, Kajetan Pastwa, Filip Połom, Hubert Prondzinski, Antoni Prusakowski, Miłosz Zaranek, Patryk Zieliński.

III miejsce i nagrody rzeczowe w konkursie dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych z województwa pomorskiego pt. „Młodzi Pomorzanie – przyszłość Europy” wywalczyła drużyna z Liceum Ogólnokształcącego im. Wincentego Pola w Czersku w składzie: Amelia Jaremyn, Kornelia Łangowska, Błażej Osowski.

Julia Miller (3a) zakwalifikowała się do kolejnego etapu Pomorskiej Ligii Zadaniowej z dwóch przedmiotów – biologii i chemii.

Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *