Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy z Geografii

Szanowni Nauczyciele Geografii!!!

Serdecznie zapraszamy Państwa uczniów z klas V-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy z geografii.

Turniej odbędzie w trzech kategoriach Kat. 1 – uczniowie klas  V – VI, Kat. 2. uczniowie klas VII-VIII oraz Kat. 3. uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Turniej zorganizowany zostanie w formie zdalnej na platformie testowej w dniach  03.04.2023 dla kat. I., 04.04.2023 dla kategorii II. oraz 05.04.2023 dla kategorii III. w godzinach popołudniowych. Uczniowie mogą uczestniczyć w OTW na własnych urządzeniach w domu lub na komputerach w szkole.

Turniej przeznaczony jest dla wszystkich chętnych uczniów, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i przy okazji mieć szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród: smartfony Samsung Galaxy A13, tablety Lenovo Tab n8, opaski Xiaomi Mi Band 7 oraz karty podarunkowe do Empik’u.

Dla szkoły, która zgłosi największą liczbę uczestników czeka nagroda: Learnetic Interaktywne Plansze Przyrodnicze: Geografia.

Wypełnioną kartę zgłoszeniową wraz z potwierdzeniem wpłaty wpisowego (14 zł za osobę) oraz oświadczeniami rodziców należy przesłać do dnia 03.03.2023 na adres: ogolnopolskiturniejwiedzy@gmail.com

(jedna karta zgłoszenia i jeden przelew z opłatą za wszystkich uczniów danej szkoły)

W tytule maila należy podać: OTW – GEOGRAFIA 2023 oraz nazwę szkoły.

Do dnia 24.03.2023 na adresy mailowe nauczyciela zgłaszającego szkołę zostaną przesłane wszystkie szczegółowe dane dostępowe do Turnieju, które następnie należy przekazać zgłoszonym uczniom.

Serdecznie pozdrawiam,

dr Andrzej Jurkowski

 

AGROBIOEXPERT dr Andrzej  Jurkowski

ul. Sucha 163, 66-004 Zielona Góra

NIP 9281980212 REGON 381464595

kontakt.agrobioexpert@gmail.com

ogolnopolskiturniejwiedzy@gmail.com

www.ogolnopolskiturniejwiedzy.edu.pl

Ogólnopolski Turniej Wiedzy | Facebook

 

Załączniki:

Regulamin konkursu Ogólnopolski Turniej Wiedzy GEOGRAFIA 2023

Klauzula informacyjna RODO

Zał 1 Formularz zgłoszenia

Zał 2 OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY NA UDZIAŁ W OGOLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *