Trzecia edycja programu stypendialnego ART GrECo

Szanowni Państwo,

przypominamy o trzeciej edycji programu stypendialnego ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo. Jest to to inicjatywa Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie rozwoju młodych talentów.

O 14 stypendiów w wysokości 3.000 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych (od VI klasy) i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 35.000 mieszkańców na terenie województw mazowieckiego, dolnośląskiego, pomorskiego, śląskiego lub wielkopolskiego (czyli tam, gdzie GrECo Polska ma swoje oddziały).

Stypendium jest skierowane także do uczniów, którzy dojeżdżają z małej miejscowości do szkoły w większym mieście, lub mieszkają w bursie czy też internacie. O stypendia mogą się też ubiegać tegoroczni absolwenci szkół ponadpodstawowych.

Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli przekażą Państwo informację o naszym Programie stypendialnym uzdolnionym uczniom, tak aby mogli wziąć udział w konkursie i zdobyć dofinansowanie na rozwijanie swoich zainteresowań.

W załączeniu przesyłamy instrukcję. Zapraszamy też na nową stronę internetową programu (https://greco.services/o-nas/program-stypendialny-art-greco/), gdzie znajdują się szczegółowe informacje o programie oraz formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia można przesyłać drogą elektroniczną do 16 października 2022 r.

W razie pytań i wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku

Joanna Tkacz
Asystentka Zarządu

GrECo Polska Sp. z o.o.
Rondo Daszyńskiego 2B | 00-843 Warszawa

E-mail: stypendia@greco.services

 

Instrukcja_ART GrECo_2022

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *