Salon Maturzystów – sukces matury 2022 decyduje się teraz!

Szanowni Państwo,

W tym roku na Salonie Maturzystów Perspektyw po wykładach ekspertów OKE będzie też możliwość zadawania pytań dotyczących egzaminów z przedmiotów rozszerzonych. Warto chyba wykorzystać tę okazję wychowawczo podczas lekcji przed startem Salonu 😊.

Zachęcamy, aby Wasi uczniowie zadawali te pytania „na żywo” podczas swojego salonowego dnia, lub aby stworzyli Państwo wraz z nimi bazę zapytań, którą w Waszym imieniu prowadzący zada na wizji. Jesteśmy przekonani, że zaangażowanie adresatów Salonu do współtworzenia przebiegu tegorocznych spotkań przełoży się na ich jeszcze lepsze przygotowanie do zmierzenia się z maturalnym stresem.

Informujemy, że działa już rejestracja uczestnictwa: salonmaturzystow.pl

Przypominamy: każdy z Państwa może zarejestrować swoją grupę podopiecznych, kierując się doborem regionalnym. Namawiamy zarazem do indywidualnych rejestracji uczniowskich, które umożliwią swobodne korzystanie z własnego – regionalnego, ale także z innych dni na Salonie.

To ważne, gdyż każdego dnia koncentrować się będziemy na innym programie szczegółowym, dopasowanym do zainteresowań kandydatów konkretnymi kierunkami studiów i maturalnymi przedmiotami dodatkowymi wymaganymi w procesie rekrutacji.

 

Prosimy serdecznie o kontakt z redakcją Perspektyw w sprawie pytań do ekspertów OKE:
Anna Wdowińska, a.wdowinska@perspektywy.pl, tel. 609 999 514
Magda Rulska, m.rulska@perspektywy.pl, tel. 601 887 650

 

 

Dodatkowe informacje:
Dział Marketingu i Reklamy Perspektywy Press
tel. 22 628 58 62 wew. 18, 19; fax 22 629 16 17

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *