Wirtualna Noc Powtórkowa z Geografii w Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ

Szanowni Państwo,

zapraszamy Maturzystów na Noc Powtórkową z Geografii organizowaną przez Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie! W tym roku będzie to trzecia Wirtualna Noc Powtórkowa z Geografii, która odbędzie się na platformie zdalnego nauczania Uniwersytetu Jagiellońskiego – Open UJ.

Materiały powtórkowe z geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej będą dostępne przez miesiąc – od 15 kwietnia do 15 maja 2022 r. Dostęp do materiałów powtórkowych jest bezpłatny!

Nasi pracownicy, doktoranci i absolwenci, którzy pracowali jako nauczyciele w szkołach średnich przygotowali materiały powtórkowe, które pozwolą uporządkować wiedzę z geografii tuż przed egzaminem maturalnym. Materiały te obejmują prezentację z nagranym wykładem do odtworzenia w przeglądarce oraz krótki skrypt do pobrania z najważniejszymi informacjami. Jeden z wykładów odbędzie się na żywo 23 kwietnia 2022 r. – szczegółowe informacje będą podane w terminie późniejszym.

Osoby zainteresowanie udziałem, prosimy o zarejestrowanie się na platformie zdalnego nauczania Uniwersytetu Jagiellońskiego – Open UJ. Zarejestrowanie się jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Link: open.uj.edu.pl/

Zapraszamy!

Na wszelkie pytania związane odpowiadamy przez Facebook 'a https://www.facebook.com/IGiGP/

lub mailowo:

dr Justyna Liro: justyna.liro@uj.edu.pl

dr Aneta Pawłowska-Legwand: aa.pawlowska@uj.edu.pl

 

WNPzG_2022_Dostępne materiały powtórkowe

WNPzG_2022_Regulamin

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *