Dni Otwarte GUMed

Szanowni Państwo,

Gdański Uniwersytet Medyczny zaprasza na Dni Otwarte. Ze względu na trwającą pandemię spotkamy się wirtualnie, mamy nadzieję, że po raz ostatni,

W tegorocznej edycji zaplanowaliśmy prezentacje popularnonaukowe, podczas których uczniowie będą mogli dowiedzieć się czemu tak wielu utalentowanych artystów cierpiało na choroby rzadkie. Uczniowie będą mieli okazję posłuchać jak to było dawniej na studiach, i dlaczego teraz jest lepiej. Wykładowcy GUMed przedstawią również wykład ekonomiczno-medyczny o tym co łączy odkładanie pieniędzy do skarpety z brakiem aktywności w aspekcie dbania o swoje zdrowie. Nie zabraknie również informacji od Działu Rekrutacji, który przedstawi ofertę edukacyjną naszej Uczelni.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia br. w godzinach 9:15-13:30 (4 kwietnia) oraz 10:15-14:00 (5 kwietnia). Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w transmisji na żywo lub odtworzenia nagrań w późniejszym terminie. Będą one dostępne cały czas na naszej stronie internetowej www.dniotwarte.gumed.edu.pl.

Pozdrawiam

mgr inż. Bartosz Stachowski
SPECJALISTA
Sekcja Promocji
Gdański Uniwersytet Medyczny
bartosz.stachowski@gumed.edu.pl
promocja@gumed.edu.pl
(58) 349 1163
Dębinki 7, budynek nr 13, 80-211 Gdańsk

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *