Warsztaty maturalne z matematyki

Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w otwartych warsztatach maturalnych z matematyki organizowanych po raz kolejny przez Studenckie Interdyscyplinarne Koło Naukowe Dydaktyki Matematyki działające przy Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Warsztaty przybiorą formę zajęć online i prowadzone będą przez członów Koła. Podczas warsztatów omówione zostaną wszystkie działy matematyki, które są wymagane do matury – na poziomie podstawowym (w poniedziałki) i rozszerzonym (we wtorki). Pierwsze zajęcia odbędą się 7 lutego o godzinie 19:00. Szczegółowe informacje dotyczące spotkań (w szczególności terminy kolejnych spotkań) będą na bieżąco aktualizowane i dostępne na naszej stronie internetowej (Link do strony), Facebooku (Link do Facebooka) oraz Instagramie (Link do Instagrama).

Po zakończeniu cyklu powtórek przewidujemy organizację Maratonu Maturalnego – dwudniowego wydarzenia, podczas którego omówimy najważniejsze zagadnienia przed egzaminem maturalnym na poziomie podstawowym.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco komunikatów na naszych stronach oraz przekazania informacji o spotkaniach uczniom.

Do zobaczenia!

Z wyrazami szacunku

StuDMat

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *