Święto Szkoły

We wtorek 23.11.2021 odbyły się obchody Święta Szkoły pod hasłem „Dbamy o siebie – dbamy o innych”. Tego dnia uczniowie zaangażowali się w różnego rodzaju rozrywki i zajęcia. O godzinie 9:40 rozpoczął się konkurs “Profilaktyka po angielsku”, w którym brali udział uzdolnieni językowo uczniowie naszej szkoły. Na kolejnej lekcji wychowawcy odpowiedzialni byli za zorganizowanie zajęć na temat: „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi?”. Następnie w klasach I-III przeprowadzono quiz wiedzy ogólnej. Podczas konkursu młodzież nie korzystała z telefonów i internetu. Po zakończeniu pracy wychowawcy przekazali arkusz zbiorczy wyznaczonej wcześniej komisji konkursowej. Podczas sprawdzania przez szanowne jury odpowiedzi quizowych klasy IIId i IIIe brały czynny udział w zajęciach profilaktycznych pt. „Młodzi, zdrowi i wolni od uzależnień”. Warsztaty zostały przeprowadzone pod okiem p. Magdaleny Stolp. Tegoroczni maturzyści uczestniczyli także w warsztatach z doradcą zawodowym pod hasłem „Tworzę swój profil zainteresowań zawodowych”. Klasy I-III miały przyjemność brać udział w spotkaniu z policjantem pod hasłem „Odpowiedzialność młodocianych w świetle prawa”.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia o godzinie 13:15 odbyło się ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród. Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy.

Serdecznie dziękujemy Gminie Czersk a w szczególności Centrum Usług Społecznych w Czersku za sfinansowanie zakupu nagród na konkurs profilaktyczny. Dziękujemy również panu Markowi Jasnochowi za ciekawe zajęcia dla młodzieży.

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *