Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2020 – 2021

Krystian Nowik – kwalifikacja do etapu centralnego Olimpiady Filozoficznej

Maciej Bieliński – udział w II etapie Olimpiady Biologicznej (czekamy na ogłoszenie wyników); kwalifikacja do II etapu Olimpiady Ekologicznej

Lucienne Mizyk, Marc Piotrowski – udział w II etapie Olimpiady Języka Niemieckiego (w ubiegłym roku szkolnym Kay Piotrowski został finalistą tejże olimpiady)

Anna Mollin – wygrała diecezjalny finał Konkursu Wiedzy Biblijnej; ubiegłoroczna finalistka Olimpiady Historycznej oraz finalistka XXX Olimpiady Teologii Katolickiej Przemyśl 2020.
Warto wspomnieć, że Ania w roku 2019 była finalistką XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej oraz zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ,,Kazimierz Wielki i jego czasy”.

fot. Sara Bozhatarnyk

Wanessa Kasprzak – nominowana do nagrody „Młyńskie Koła” w kategorii Sport.  W finale Mistrzostw Pomorza Amatorów w Skokach przez Przeszkody – Final Baltic Cup + ZTiR udało się zdobyć tytuł  II wicemistrza w kategorii seniorów na koniu Mila Fly, a w Zawodach Towarzyskich w debiucie na Płatku 5 miejsce.

Krystian Czapiewski – udział w Chojnickich Zawodach GRAND PRIX Klas Mundurowych zorganizowanych w dniach od 5 do 12 grudnia 2020. Zdobył II miejsce w teście wiedzy o Siłach Zbrojnych RP i ukończył bieg wahadłowy na III pozycji, czym wywalczył dla naszej szkoły IV miejsce w klasyfikacji ogólnej

Jakub Beling – członek Stowarzyszenia Łuczników Pomorza „SŁuP”; I miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Łucznictwie terenowym 3D; III miejsce w Mistrzostwach Warmii i Mazur w Wichrowie (kategoria AMCU bloczek Dorośli CU); w Rucianem-Nidzie zdobył puchar i obronił tytuł Mistrza Ligi Północ w kategorii Dorośli CU.

Możesz również polubić…