Ślubowanie

W piątek, 13 września o godzinie 16.00 w czerskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów aż pięciu klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego im. Wincentego Pola.

To wyjątkowe wydarzenie otworzyła pani Sabina Słomińska. Po wprowadzeniu Sztandaru Szkoły zgromadzeni na sali uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele odśpiewali Hymn Państwowy. Następnie dyrektor liceum pan Krzysztof Sękielewski powitał zebranych i zaprosił przedstawicieli klas pierwszych na scenę w celu złożenia ślubowania, którego rotę w wielkim skupieniu powtarzali wszyscy uczniowie.

Pan dyrektor przedstawił nauczycieli oraz wychowawców, którzy przyjęli z jego rąk akty powierzenia im klas pierwszych. Miłym akcentem było emocjonalne przemówienie przedstawicielki klas drugich – Oliwii Krzyżkowskiej. Uroczystość uświetniły występy wokalne zdolnych uczennic – Kingi Kloskowskiej, Patrycji Gołek, Kasi Lindy i Laury Czapiewskiej.

Po zakończonej uroczystości rodzice wraz z wychowawcami rozeszli się do klas na pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie.

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *