NNW Szkolne 2024 r.

Drodzy Rodzice !

Kwestie bezpieczeństwa uczniów nie są obojętne Naszej społeczności. Zbliżające się wakacje to czas pełen spontanicznych wyjazdów i różnorodnych aktywności, narażających dzieci na  urazy: rany, zwichnięcia, skręcenia, złamania , ukąszenia przez kleszcze….

Już teraz do Państwa wiadomości podajemy sprawdzony zakres ubezpieczenia na rok 2024, który będzie pomocny w wielu różnorodnych nagłych sytuacjach. Ochrona 24/7 również w związku z przynależnością do klubów sportowych i uprawiania sportów wyczynowo. Pomoc psychologiczna  uruchamiana aż w 6 trudnych sytuacjach w życiu ucznia, zwrot kosztów wycieczki szkolnej do 1000 zł – to tylko niektóre formy wsparcia z polisy.

Polisę kupuje się on-line przy użyciu identyfikatora  szkoły / Kodu: 05122  dającym 10% zniżkę.

W tym roku Ubezpieczyciel każdemu uczniowi  dodał  bezpłatny 14
dniowy  dostęp do  wersji PREMIUM  portalu edukacyjnego Odrabiamy pl
oraz zniżkę do 50% na dostęp roczny (video lekcje, powtórzenia do sprawdzianów, klasówek, matury) , który to pomoże Państwa dzieciom nadrobić zaległości po nieobecności w szkole z różnych przyczyn: wypadek, choroba, udział w zawodach sportowych. Usługę można uruchomić w dowolnym momencie roku bez dodatkowych warunków – nie musi się nic wydarzyć. Nie trzeba ulec wypadkowi czy się rozchorować, aby skorzystać ze wsparcia w nauce.

Link do aktualnej oferty z możliwością zakupu poniżej:

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05122 [1]

Polisę można zakupić w dowolnym momencie roku zawsze na pełne 12 m-cy – dokument ubezpieczenia przychodzi na maila. Na jednej polisie można ująć nawet do 10-ga dzieci bez względu na to na jakim poziomie edukacji są (Przedszkole/szkoła/szkoła średnia). Rodzice kontynuujący ochronę zostaną powiadomieni SMS o kończącej się polisie, by nie dopuścić do przerwy w ubezpieczeniu.

Film instruktażowy jak kupić krok po kroku
https://bezpieczny.pl/pomoc-video

Pomoc w zawarciu, pomoc w likwidacji roszczeń Opiekun NNW Szkolnego,
pomoc w zalogowaniu do portalu edukacyjnego :

Barbara Polańska – Matuszek tel. 690 950 555

Zawarcie ubezpieczenia  leży w gestii Rodzica i jest w pełni dobrowolne.

Życzymy bezpiecznych wakacji!

Z wyrazami szacunku,
Barbara Polańska-Matuszek
tel. 690 950 555

https://ubezpieczenia-matuszek.pl

Links:
——
https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05122

 

Oferta_szkola_Liceum_Ogolnoksztalcace_im._Wincentego_Pola

Możesz również polubić…