Sprawozdanie z realizacji projektu: „BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA”

             

 

Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku

Sprawozdanie z realizacji projektu: „BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA”

W ramach Uczniowskiego Budżetu Obywatelskiego Powiatu Chojnickiego grupa inicjatywna projektu przy LO w Czersku zakupiła : rejestrator, 8 sztuk kamer, 14 sztuk puf, 4 sztuki koszy na śmieci, 5 sztuk stojaków na rowery.

W szkole brakowało siedzisk, na których uczniowie mogliby odpocząć podczas przerw, oraz monitoringu, który zapewniłby bezpieczeństwo uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz środkom transportu. Kosze na śmieci, służące do segregacji odpadów umożliwią wprowadzenie edukacji ekologicznej, zwrócenie uwagi na konieczność dbania o naszą planetę.

Znaczna część naszych uczniów dojeżdża do szkoły rowerem, hulajnogą. W szkole brakowało stojaków na rowery oraz monitoringu. Dzięki niemu nasze pojazdy będą bezpieczne, co zachęci społeczność szkolną do wyboru ekologicznego środka transportu.

W budynku szkoły rozstawiono duże kolorowe pufy oraz zamontowano kamery. Daje to możliwość bezpiecznego odpoczynku podczas przerw i „okienek”. Chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Zbigniewowi Grydze za bezinteresowną pomoc w rozbiórce płotu oraz budowie kompostownika, który stanął w ogródku szkolnym.

 

Możesz również polubić…