Dzień Dziecka w LO

7 czerwca w piątek odbył się Dzień Dziecka. Nasi uczniowie mieli okazję zmierzyć się ze sobą w wielu konkurencjach sprawnościowych i z wiedzy ogólnej, a także tych wykorzystujących umiejętności manualne. Niektóre zadania były przygotowywane przez naszych nauczycieli.

Pan Wiesław Narloch zajął się organizacją podchodów, podczas których mieliśmy okazję sprawdzić naszą wiedzę o szkole. W tym samym czasie klasy przygotowywały potrawy z owoców i warzyw. Zespoły klasowe wykazały się niezwykłą kreatywnością. Następnie najlepsi gracze z każdej klasy mieli okazję zmierzyć się ze sobą w grze Brawl Stars, najpierw na etapie klasowym, a później międzyklasowym. Sprawdzaliśmy również wiedzę ogólną naszych koleżanek i kolegów w konkurencji pt. „Milionerzy”. Trzech uczniów z każdej klasy odpowiadało na trzy pytania o różnym poziomie trudności.

Przez cały czas pan Hieronim Kucharski czuwał przy grillu z pysznymi kiełbaskami, którymi uczniowie mogli się częstować przez cały dzień. Odbyła się również konkurencja pt. „Jaka to piosenka”, w której trzeba było wykazać się znajomością różnych utworów.

Na zakończenie uczniowie zmierzyli się z konkurencjami sportowymi. Odbyły się: skok w workach, bieg z jajkiem, styczność z podłogą, a także skakanka. Każda klasa musiała wytypować odpowiednią ilość osób do każdej konkurencji.

Po weekendzie znaliśmy już zsumowane wyniki ze wszystkich konkurencji. Drugie miejsce ex aequo zajęły klasy 1c oraz 3a, zaś pierwsze miejsce wywalczyła klasa 2a. Wszystkie klasy wykazały się niesamowitym zaangażowaniem za co należą się podziękowania. Wygranym serdecznie gratulujemy, gdyż świadczy to o niezwykłej współpracy oraz organizacji pracy w grupie.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród a wszystkim za udział.

Samorząd Uczniowski LO Czersk

Możesz również polubić…