Dzień Dziecka

Dzisiaj, podczas Dnia Dziecka, udobruchani niesprzyjającą pogodą licealiści, podjęli się rozmaitych integrujących wyzwań i zabaw.

W Polsce ustanowione i świętowane od 1 czerwca 1950 roku, święto to stanowi doskonałą okazję do zacieśniania więzi między różnymi pokoleniami, jak i bliźnimi w zbliżonym wieku.

Pełni młodzieńczej werwy oraz zdrowej siarczystości licealiści, podjęli się takich ekscentrycznych wyzwań, jak: – bieg z jajkiem – kalambury – dokończenie tekstu piosenki – bieg w workach – quiz wiedzy o szkole – taniec z balonem.

Przez cały czas trwania zajęć integracyjnych, w powietrzu unosiła się charakterystyczna, soczysta woń biesiadnego stołu, na którym znajdowały się rozmaite smakowitości w postaci smażonych na grillu kiełbas, jak i przyrządzonych przez uczniów sałatek. Inicjatywa, jak i fundusze, tejże części imprezy, spłynęły ze strony Rady Rodziców – za co serdecznie dziękujemy.

Fizyczne ubarwienie czasu zagwarantował nam również Paweł Smorczewski – odpowiedzialny za organizację Zumby. Mogliśmy również wziąć udział we wspólnym, południowoafrykańskim tańcu Jerusalema, którego organizacji podjął się Robert Belka.

Szymon Krenski

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *