„Nasza szkoła jest przyjazna i wygodna”

„Nasza szkoła jest przyjazna i wygodna” – to nazwa zwycięskiego projektu zgłoszonego przez naszą szkołę w ramach Uczniowskiego Budżetu Obywatelskiego. Autorzy projekty mają zamiar zakupić m.in. stół do gry w piłkarzyki, wygodne kanapy, pufy, stoliki, aby stworzyć dla swoich kolegów i koleżanek przestrzeń, w której można miło spędzić czas, poczytać, zjeść posiłek czy poczekać na środek transportu.

Uczniowski Budżet Obywatelski to projekt, którego celem jest zwiększenie zaangażowania uczniów szkół ponadpodstawowych w inicjatywy szkolne. Społeczność szkolna na zwycięski projekt mogła pozyskać 10 tys. zł.

Każda szkoła mogła zgłosić dowolną liczbę projektów. Inicjatywa z największą liczbą głosów uzyskała środki na realizację. Środki można było przeznaczyć miedzy innymi na zakup wyposażenia, sprzętu czy pomocy dydaktycznych.


Pieniądze trafiły już na konto naszej szkoły. Czas ruszyć na zakupy!

Możesz również polubić…