Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji podczas godzin wychowawczych we wszystkich klasach od 20 – 24 listopada, uczniowie głosowali na najżyczliwszą osobę w klasie oraz na najżyczliwszego nauczyciela, co nie było takie proste jak się wydaje. Wybrani uczniowie odwiedzili klasy w czasie lekcji i poinformowali o ,,skrzyneczce życzliwości’’, do której można było wrzucać karteczki z miłym przekazem dla wybranej osoby (nauczyciel, uczeń, pracownicy obsługi), które były rozdawane na późniejszych lekcjach. Na terenie szkoły zostały również rozwieszone tak zwane ,,zrywki’’ z miłymi i wspierającymi wiadomościami, które każdy mógł podarować danej osobie lub zabrać dla siebie oraz plakaty ,,drzewko życzliwości’’. Podczas tego dnia uczennice z kl. IV b wraz ze ,,skrzyneczką życzliwości’’ odwiedziły Dzienny Dom Senior + Wigor w Czersku, aby umilić ten dzień starszym. Oczywiście z takiej okazji, musiał zostać przygotowany filmik, który znajduje się na szkolnym profilu na TikToku. Obliczenie wyników oraz przygotowanie nagród i dekoracji zajęło wiele czasu. Finalnie, podsumowanie Dnia Życzliwości odbyło się 5 grudnia na 15 minutowej przerwie. Podczas podsumowania zostali ogłoszeni najżyczliwsi nauczyciele i uczniowie, przy czym zostały wręczone nagrody i ordery życzliwości, a chórek szkolny odśpiewał piosenkę tematyczną do tego dnia.
Wyniki głosowania na najżyczliwszych nauczycieli w naszej szkole wyglądają tak:
1. Pan Zygmunt Rafiński
2. Pani Ewa Szpręga
3. Pan Wiesław Narloch
Gratulujemy wszystkim naszym zwycięzcom!

Antonina Lamczyk, 1b

Możesz również polubić…