Spotkanie w Centrum Reaktywacja w Czersku

Uczniowie klas pierwszych o profilu pedagogiczno-psychologicznym odwiedzili Ośrodek Seniora, gdzie mieli okazję spędzić wyjątkowy czas z seniorami uczestniczącymi w zajęciach organizowanych przez placówkę. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

Podczas wizyty nie zabrakło rozmów, wspólnych zabaw oraz integracji międzypokoleniowej. Głównym punktem spotkania był turniej „Prawda czy Fałsz”, w którym młodzież i seniorzy zadawali sobie nawzajem pytania dotyczące swoich pokoleń, zainteresowań, współczesnych trendów oraz dawnych zwyczajów. Zabawa dostarczyła wielu emocji, śmiechu i była doskonałą okazją do lepszego poznania się.

Wspólnie spędzony czas przy stole sprzyjał rozmowom i wymianie doświadczeń. Spotkanie pokazało, że mimo różnicy wieku młodzież i seniorzy mogą znaleźć wiele wspólnych tematów oraz czerpać od siebie nawzajem cenną wiedzę i inspirację.

Dziękujemy seniorom oraz pracownikom ośrodka za ciepłe przyjęcie i stworzenie przyjaznej atmosfery. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję do kolejnych takich spotkań.

 

Możesz również polubić…