POMORSKA LIGA ZADANIOWA – SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Z radością informujemy o sukcesach naszych uczniów Julii Miller z klasy 3a oraz Mikołaja Pęskiego i Szymona Krenskiego z klasy 3b w konkursie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych województwa pomorskiego  „Pomorska Liga Zadaniowa Zdolni z Pomorza”.

Julia Miller uzyskała tytuły: Laureata I miejsca etapu powiatowego z biologii oraz Finalisty etapu powiatowego z chemii.

Mikołaj Pęski został Laureatem I miejsca etapu powiatowego z przedmiotu kompetencje społeczne. W ramach tego samego konkursu Szymonowi Krenskiemu przyznano tytuł Finalisty I miejsca w powiecie chojnickim.

Etap wojewódzki Pomorskiej Ligi Zadaniowej odbędzie się w dniach 12.03.2022 r. oraz 19.03.2022 r. w Gdańsku i Słupsku.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom uzyskania wysokich wyników i życzymy powodzenia w finale!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *