Ważny komunikat do Rodziców o sposobie organizacji ubezpieczenia NNW Szkolne w roku szkolnym 2021/2022

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 ze względu na dalsze obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców kontynuujemy model zawierania ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków  samodzielnie on-line przez Rodzica/Opiekuna prawnego.

Przypominamy KOD RABATOWY Naszej Szkoły umożliwiający Państwu zakup ubezpieczenia z 10% zniżką  Kod 05122    https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05122

W zakresie ubezpieczenia jest świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19  ( już 2 dni hospitalizacji uprawnia do świadczenia), OIOM – Covid-19pomoc psychologiczną, koszty odwołania wycieczki szkolnej z powodu  choroby lub wypadku. Szybka diagnostyka boreliozy po ukąszeniu przez kleszcza. Pobyt w szpitalu w NNW – płatny od 1-szego dnia! WYCZYNOWE UPRAWIANIE SPORTU OCHRONA 24h na dobę na całym świecie. W stosunku do ubiegłego roku jest możliwość ochrony  OC w życiu prywatnym dla dzieci od 13 r-ku życia ( ochrona za szkody wyrządzone przez dziecko w życiu prywatnym tj. m.in. podczas jazdy na rowerze, hulajnodze elektrycznej, deskorolce elektrycznej, urządzenia segway, rolek, hoverboard/ monowheel) jako opcja dodatkowa płatna.

OWU: https://bezpieczny.pl/dokument/owu-bezpieczny

Tabela uszczerbków: https://bezpieczny.pl/dokument/tabela-bezpieczny

Karta produktu: https://bezpieczny.pl/dokument/karta-produktu-bezpieczny

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia
z pośród 6 wariantów.   Po wypełnieniu krótkiego formularza polisa przychodzi na maila. Ochrona startuje zawsze od dnia następnego po inicjacji wniosku na stronie . Chcąc by dziecko na dzień 1 września było ubezpieczone czynność należy wykonać najdalej 31 sierpnia.

 O kontynuacji polis zawartych w ubiegłym roku Rodzice zostaną powiadomieni wiadomościami sms i e-mail kilkukrotnie najszybciej na 30 dni przed końcem polisy i z dowolnym wyprzedzeniem można wykupić polisę na okres zazębiający się. Warto zadbać o ciągłość by nie wpaść w 30 dni karencji na pobyt w szpitalu w chorobie!

 

W razie chęci skorzystania z pomocy z Opiekuna Szkoły jest możliwość , że za pomocą technologii parowania ekranów , pośrednik pomoże zawrzeć Państwu polisę bezpiecznie dla Państwa  bez wychodzenia z domu.

OPIEKUN Szkoły  – NNW SZKOLNEGO:
Barbara Polańska-Matuszek , Tel. 690 950 555
E-mail:
bmatuszek@bezpieczny.pl, KOD dedykowany Placówce 05122

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *