Geografia na 100% z Wydziałem Nauk o Ziemi UMK!

Szanowni Państwo,
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Uczniów związanym z uzyskaniem jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu organizuje bezpłatne i otwarte repetytorium online z geografii dla obecnych maturzystów  pt. Geografia na 100% z Wydziałem Nauk o Ziemi UMK!
Do uczestnictwa w kursie zachęcamy szczególnie tegorocznych uczniów przystępujących do egzaminu maturalnego z geografii, jak również wszystkich innych zainteresowanych geografią, zarówno jej aspektami przyrodniczymi, jak i społeczno-gospodarczymi.
Jest to niepowtarzalna okazja do powtórzenia, uzupełnienia i utrwalenia materiału do najważniejszego egzaminu w życiu młodego człowieka – egzaminu maturalnego. Zajęcia w postaci zadanej na platformie MS TEAMS będą poprowadzone przez pracowników naukowych Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK w Toruniu – wyłącznie ludzi z pasją do nauki i edukacji. Proponowane spotkania będą miały formę warsztatowo-wykładową umożliwiającą ugruntowanie i pogłębienie wiedzy Uczniów i rozwój ich indywidualnych pasji oraz zainteresowań. Mając na względzie niezwykle ograniczony czas Abiturientów oraz obserwowaną skuteczność kumulowanych i ukierunkowanych zajęć otwarte repetytorium online odbędzie się w dniach 14–16 kwietnia 2021 roku w godzinach 16.00–21.00. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie do dnia 10 kwietnia 2021 roku zgłoszenia w formie formularza elektronicznego pod adresem: https://goo.gl/forms/iemwennT6ywPXjn03. W ciągu kilku dni od rejestracji uczestnicy otrzymają linki do poszczególnych spotkań tematycznych.
Prosimy o rozpowszechnienie informacji zwłaszcza wśród wychowawców klas maturalnych, jak również nauczycieli geografii. Dołączamy program zajęć oraz plakat promocyjny informujący o naszej inicjatywie.
Z wyrazami szacunku
Organizatorzy

 

Dr. Aleksandra Lewandowska
Department of Urban and Regional Development Studies
Faculty of Earth Sciences and Spatial Management
Nicolaus Copernicus University
Lwowska 1, 87-100 Toruń
phone: (+48) 56-611-26-33

Możesz również polubić…